Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.

Resimler Yükleniyor

Zerdeçal - Çekilmiş 200 Gr

12,00 TL

Anında, taze olarak mağazalarımızda Taş Değirmenlerde çekilerek en kaliteli hali ile size gönderilmektedir.

MUCİZEVİ BESİN ZERDEÇAL

Anında, taze olarak mağazalarımızda Taş Değirmenlerde çekilerek en kaliteli hali ile size gönderilmektedir.  Balık çorbası, pilav, söğüş ve çeşitli sebze yemeklerine çeşni olarak katılır.

Zerdeçal, zerdeçal bitkisinden elde edilen bir baharattır. Asya yemeklerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Taze, keskin bir tada sahiptir ve sıklıkla yemeklere aroma katmak için kullanılmaktadır. Zerdeçalın kökü ise, ilaç üretiminde geniş çaplı bir biçimde kullanılmaktadır. Ayrıca, gıda ve kozmetik maddelerini renklendirmek için sıklıkla kullanılan “curcumin” adındaki sarı renkli bir kimyasal içerir.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 250 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz çekilmiş zerdeçal  sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...