taze-mahsul-banner.png
Yeni Mahsüle Özel Sezonluk Ürünler
Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.
  • Müşteri Hizmetleri: 0533 898 31 31
alisveris-sizden-kupon-bizden

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kuru Papatya 100 Gr

(0 Müşteri Yorumu)
10,00 TL

BİR FİNCAN PAPATYA

En Güzeli Doğada Var

Yeni mahsul kuru papatya, papatyagiller familyasında sınıflandırılan Anthemis, Matricaria, Bellis, Leucanthemum ve Tripleurospermum gibi farklı cinslerden bitki türlerine verilen ortak adıdır. Papatya, İlkbahar mayıs ayında kendini gösteren hoş kokulu ve oldukça sağlıklı olan bir bitkidir. Gün boyu koşuşturmadan dolayı günün stresini ve yorgunluğunu tek fincanla alıyoruz. Kırlarda seviyor-sevmiyor diye sevinip üzüldüğümüz papatya aslında bizi çok severmiş. Yeni mahsul kuru papatya doğanın bize sunduğu değerli kıymetli bitkiler arasındadır. Doğanın güzelliklerinden bir tanesidir papatya. Papatya çayı kış yaz fincanınızdan eksik olmaması dileğiyle. Yeni mahsul kuru papatyayı kırlardan özenle birinci sınıf olarak toplanır. Güneş altında hiçbir kimyasal işlem yapılmadan kurutulup paketlenir. Paketlenen papatya sizlere ve sevdiklerinize sunuyoruz. Sakinliğinizi korumaya yardımcı olan papatya doğaldır.

İnternet sitesi Semir Eraslan, Hatay Yöresel olan ve Antakya uzun çarşıdaki mağazamızdan temin edebilirsiniz. İnternet sitesinden verdiğiniz siparişleriniz 1 ile 3 iş günü içerisinde 200 gr ve katları şeklinde şeffaf paketlerde sizlere gelmektedir. Ürünü aldıktan sonra muhafaza ve saklama koşullara uyulmalıdır. Nemsiz ve rutubetsiz yerde cam kavanoz da saklayarak uzun süre kullanabilirsiniz.

İnternet sitemizden ve Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret edip aldığınız ürünü kullandığınız zaman yorum kısmına bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınız ve önerileriniz bizim için çok değerli ve kıymetlidir. Instagram sayfamızı takip ederek indirimlerden ve fırsat ürünlerinden haberdar olabilirsiniz. Güzellikler fincanınızdan eksik olmaması dileğiyle...

Papatya Çayı Demleme İşlemi;

  • Papatya çayı hazırlamak için 2-3 yemek kaşığı kurutulmuş papatya çiçeğinin üzerine yarım litre kaynamış su ekleyerek
  • 3-5 dakika demlenmesini beklemeniz yeterli.
  • Daha sonra papatyayı süzerek çayınızı içebilirsiniz.
  • Tatlandırmak için bal ya da bir kaç damla limon ekleyebilirsiniz.
  • Öğünler arası tüketmeniz tavsiye edilir.
  • Afiyet olsun!..

Semir Eraslan Baharat

whatsapp