taze-mahsul-banner.png
Yeni Mahsüle Özel Sezonluk Ürünler
Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.
  • Müşteri Hizmetleri: 0533 898 31 31
alisveris-sizden-kupon-bizden

Dolmalık Kuru Acur 1 Bağ (48-52 Adet)

(0 Müşteri Yorumu)
35,00 TL

DOLMALIK KURU ACUR

Hatay yöresel lezzetlerinden olan dolmalık kuru acur Antakya köylerinde el yapımı olan dolmalık acur. Yaz aylarında bol su ile yetiştirilir hiçbir ilaçlama ve katkı maddesi olmadan yetiştiriliyor. Uçlarının en taze olan acurlar toplanır ve içleri ince şekilde çıkartılır ve iplere dizilir. Güneş ışığına fazla maruz bırakmadan kurutulur ve stok edilir.Birinci sınıf dolmalık acurları sizlere sunuyoruz. Siz ve sevdikleriniz gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz ve hediye edebilirsiniz. El yapımı olan dolmalık kuru acur lezzetine lezzet katıyoruz. Tap taze acurları kurutup mis gibi sizlere sunuyoruz.Acurun salatası, turşusu, ve dolması olur bu lezzetli sebzeyi sizlere dolmalık acur olarak sunuyoruz. Acur çok faydalı sebze olduğundan dolayı hem çiğ olarak hem de kurutulmuş olarak Hatay mutfaklarında kullanılıyor. Kurutma işlemi sabah güneşi ve ikindi güneşinde yakmadan kurutulmaktadır. Doğallığından ödün vermeden kuruttuğumuz kurular sizlerin tam ağız tadınıza uygun hale geliyor.

Mevsiminde oyulup kurutulan dolmalıkları İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Bağ ve katları olarak şeffaf paketlerde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz dolmalık kuru acur sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler ve doğallık eksik olmaması dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Dolmalık acur 1 bağ da 45-50 adet acur bulunmaktadır.

Semir Eraslan Baharat

whatsapp