taze-mahsul-banner.png
Yeni Mahsüle Özel Sezonluk Ürünler
Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.
  • Müşteri Hizmetleri: 0533 898 31 31
alisveris-sizden-kupon-bizden

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Acur Kitte Taze 1 Kg

(0 Müşteri Yorumu)
12,00 TL

TAZE ACUR (KITTE)

Acur diğer adı (Kıtte) olarak bilinir. Yöremizde yetişen bu harika meyveyi dallarından tazecik koparıp siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Tam mevsiminde olup hiç bir katkı veya koruyucu madde içermez. Acur (Kıtte)  meyve olarak tüketilebildiği gibi turşuda ve salatalarda da kullanılır. Çocukluğumuzun vazgeçilmez meyvelerindendir. Tam mevsiminde kıtır kıtır acurları sizlerde mutfağınız ile bir an önce tanışmalısınız ve ben hala tüketmedim diyorsanız Hatay'ımızın vazgeçilmez meyvesi acuru sizlerde mutlaka denemelisiniz. Eminiz pişman olmayacaksınız.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 kg ve katları olarak paketlenmiş şekilde sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz acur sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Semir Eraslan Baharat

whatsapp