taze-mahsul-banner.png
Yeni Mahsüle Özel Sezonluk Ürünler
Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.
  • Müşteri Hizmetleri: 0533 898 31 31
alisveris-sizden-kupon-bizden

Havuç Turşusu 1600 Cc

(0 Müşteri Yorumu)
20,00 TL

DOĞAL EV YAPIMI HAVUÇ TURŞUSU

Hatay yöresel lezzetlerden olan turşularımız çeşit çeşit olup havuç turşusu Kırıkhan ilçesinde yetişip taze olarak toplanıp bir araya getirip turşusu yapılmıştır. Taze çıtır havuçları kendi el yapımı olarak katkı maddesi ve koruyucu içermeden turşusunu yapmaktayız. Yaz kış sofralarınıza konuk olan ve lezzeti bir başka olan havuç turşusunu sizlere tavsiye ediyoruz. Doğal yöremizde yetişen mevsimlik havuçlarla elde yapılıp stoklanıyor. Bu doğal ve yöresel lezzetlerden sizde tatmak için sipariş geçebilirsiniz. Doğal lezzetler sofranızdan eksik olmaması dileğiyle.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 3 kg ve katları olarak pet kavanoz da paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz biber turşusu ev yapımı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Semir Eraslan Baharat

whatsapp