Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.

Resimler Yükleniyor

Pekmezli Süt Reçeli ( Ev Yapımı ) 600 Gr

38,00 TL

PEKMEZLİ SÜT REÇELİ

Pekmezli süt reçeli üzüm pekmezi ve süt ile yapılan bir reçel türüdür. Pekmezin doğallığı ve odun ateşinde pişmiş olması günlük taze süt ile bir arada olması ile elde edilir. Doğal el yapımı olan pekmezli süt reçeli değişik damak zevklerinize uyum sağlayacaktır. Sizde kahvaltılarınızda değişik tatlar arıyorsanız şayet bu eşsiz reçeli denemelisiniz. Sabah kahvaltılarında tereyağı ve tahin ile kızarmış ekmek üzerine sürerek afiyetle tüketebilirsiniz. İçerisinde herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi yoktur.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel Hataydan Gelsin ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 600 gr ve katları olarak cam kavanozda airbag ile  en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz pekmezli süt reçeli ev yapımı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Kişiye özel üretilir iadesi söz konusu değildir.