Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Resimler Yükleniyor

Patlıcan Reçeli İçi Cevizli 1 Kg

30,00 TL

HATAY YÖRESİNDEN CEVİZLİ PATLICAN REÇELİ

Hatay yöresine ait olan minik patlıcanlardan elde edilen cevizli patlıcan reçeli yöremizin en gözde patlıcan ve cevizleri ile özenle elde otun ateşinde yapılmaktadır. İçerisinde koruyucu ve katkı maddesi olmayıp tamamen doğaldır. Kahvaltılarınız da ve tatlı krizler de tüketebileceğiniz enfes lezzetler arasındadır. Yapılışı meşakkatli olup yemesi saniyeler sürmektedir. Kendi bahçemizde yeni mahsul en taze ve küçük patlıcanlardan elde edilmektedir. Kabak tatlısı gibi kireçte yapılan tatlıdır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Kg ve katları olarak cam kavanozda vakumlanmış en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz patlıcan reçeli içi cevizli sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle.

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...
Kişiye özel üretilir iadesi söz konusu değildir.