taze-mahsul-banner.png
Yeni Mahsüle Özel Sezonluk Ürünler
Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden.
  • Müşteri Hizmetleri: 0533 898 31 31
alisveris-sizden-kupon-bizden

300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

300 TL Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo

Kebbet Reçeli ( Bergamot ) 1 Kg

(0 Müşteri Yorumu)
75,00 TL

Kebbet ( Bergamot ) reçeli, yöresel reçel olup yöreye özgü bir limon türünden elde edilmektedir. Hatay mutfağının yöresel reçellerinden olup içerisinde herhangi glikoz ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ev yapımı olup mayhoş ve tatlı lezzetleri bir arada sunar ağaç kavunu olarak da bilinmektedir. 

EV YAPIMI BERGAMOT REÇELİ

Kebbet ( Bergamot ) reçeli, yöresel reçel olup yöreye özgü bir limon türünden elde edilmektedir. Hatay mutfağının yöresel reçellerinden olup içerisinde herhangi glikoz ve katkı maddesi bulunmamaktadır. Ev yapımı olup mayhoş ve tatlı lezzetleri bir arada sunar ağaç kavunu olarak da bilinmektedir. Sabah kahvaltılarınız da değişik tatlara yer vermek istiyorsanız yöresel reçellerimizi deneyebilirsiniz. Kızarmış ekmeğin üzerine tereyağı ile sürüp afiyetle tüketebilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan, Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 1 Kg ve katları olarak cam kavanozda airbag 'te paketlenmiş olarak  en özenli şekilde  sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kebbet reçeli sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Semir Eraslan Baharat

whatsapp