Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Resimler Yükleniyor

Katıklı Ekmek Baharatı 200 Gr

5,00 TL

HATAY'DAN GÜNLÜK TAZE BAHARAT

Katıklı Ekmek Baharatı

Hatay yöresel lezzetlerin adresi olarak Hatay Antakya uzun çarşıda üç şubesiyle günlük olarak taze ve yöresel baharatların adresidir. Katıklı ekmek baharatı gönül rahatlığı ile katıklı ekmek yapımında kullanabilirsiniz. Katıklı ekmek ve pideler de harç olarak kullanabilirsiniz.

Hatay Antakya uzun çarşı da uzun süreli bir çalışma bizimkisi kaliteli, güvenilir, taze ve ev yapımı, katkısız ürünleriyle çalışkan ve özverili ekibiyle siz doğal severlerle lezzetlerimizi  buluşturuyoruz. Günlük olarak kavrulup çekiliyor ve özenle paketleniyor. Hatay yöresel lezzetlerinden tandırda katıklı ekmekler için özel olarak hazırlanıyor. Sizde evinizde katıklı ekmek baharatını alıp kendiniz yapabilirsiniz.

Baharat Hatay’da vazgeçilmezdir, bol bol kullanılarak yemeklerimizde ve yöresel lezzetlerde kullanıyoruz. Antakya’nın yöresel lezzetlerinden. İnce açılmış hamuru ve yine Antakya yöresel ürünlerinden olan çökeleğin ve baharatların eşsiz tadıyla damaklarda lezzet şölen yaşatmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden Semir Eraslan Hatay Yöresel ve Antakya Uzun çarşıdaki mağazamızı ziyaret ederek ürünü temin edebilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden verdiğiniz siparişleriniz 200 gr ve katları olarak şeffaf paketlerde paketlenmiş olarak sizlere gelmektedir. Verdiğiniz siparişler 1 ile 3 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Yaz kış gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz katıklı ekmek baharatı sizin ve sevdikleriniz için sipariş verebilirsiniz.

Üreticiden sofralara kadar uzanan süreçte ürettiklerimizin en sağlıklı biçimde korunarak, kaliteli ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaşması hedefi ile Hatay'da Semir Eraslan ürünlerinin, milyonlarca kişinin öncelikli tercihi olmayı hak etmesi için gayret ediyoruz. Aldığınız ürün sizlere ulaştığında ürünü muhafaza ve saklama koşullarına uyarak saklanmalıdır. Aldığınız ürünü uzun süre saklayarak tüketebilirsiniz. Ürün elinize ulaştığı zaman yorumlar kısmına görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Değerli ve kıymetli yorumlarınız bizim için önemlidir. Yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olmak için Instagram hesabını takip edebilirsiniz. Sofranızdan güzellikler eksilmemesi dileğiyle...

Hatay''dan Semir Eraslan mağazası veya www.semireraslan.com sitesinden aldığınız ev yapımı Hatay Yöresel ürünlerini sizde sevdiklerinize tavsiye ederek, yorumlarınızı paylaşarak bu doğallık yolculuğunda bize desteğinizi bekliyoruz. Sürpriz hediyeler eşliğinde...

Katıklı Ekmek Baharatı İçindekiler;

  • Rezene
  • Kişniş
  • Kimyon
  • Zahter ( kekik )
  • Beyaz Susam
  • Kırmızı Susam
  • Çörek Otu
  • Pul Biber
  • Fesleğen