Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Resimler Yükleniyor

Kağıt Kebabı Paketi (6 adet)

150,00 TL

LEHME LE VARKA KAĞIT KEBABI

Paket İçeriği: 6 adet Yöresel Kağıt kebabı
Tane gramajı 150 gr

 

Kağıt kebabı, Hatay Antakya yöresine ait olan kağıt üzerine zerzevat ile yapılan kıymalı kebaptır. Kaburga etinden dana ve koyun etiyle yapılan maydanoz, karabiber ve pul biber ile birlikte harmanlanarak yapılır. Yapımı kolay olan ve lezzetine doyum olmayan kağıt kebabını yağlı kağıt üzerine açarak taş fırınlarda pişiriyoruz.

Kağıt kebabının içerisinde kullanılan karabiber , pul biber, Samandağ baş biber Semir Eraslan Baharattan temin edilmiştir. Karabiber tane olarak günlük siparişleriniz üzerine anında çekilip paketleniyor ve ürünlerde kullanılıyor. Pul biber Samandağ baş biberden elde edilmiştir tuz yağ ve başka koruyucu madde içermemektedir.

Semir Eraslan ve Hatay Yöresel sitelerinden verdiğiniz Kağıt kebabı günlük olarak  gün içerisinde hazırlatıp özel vakumlu paketlerde vakumlanıp strafor ve buz jelleri ile siz değerli müşterilerimize Semir Eraslan garantisi ile bozulmadan ulaşmaktadır. Verdiğiniz siparişleriniz 1 ile 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Yöresel lezzetlerden biri olan kağıt kebabını mikro dalga fırında ısıtıp üzerine yanında gönderdiğimiz pişmiş domates ve biberle eşsiz sunum elde edebilirsiniz. Semir Eraslan Güvencesi ile kapınıza kadar gönderiyoruz.

 

Ürünü aldıktan sonra muhafaza ve saklama koşullarına uyulmalıdır. Dolapta ve derin dondurucu da  muhafaza edebilirsiniz. Kağıt kebabının yanında karabiber, pul biber ve Samandağ baş biber de sipariş verebilirsiniz. Instagram hesabımızı takip ederek yeniliklerden ve indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Semir Eraslan farkıyla kapınıza kadar gelen lezzetler. İnternet üzerinden sipariş verdiğiniz kebabı tükettiğinizde yorumlarınızı bizim için paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız ve önerileriniz bizim çok önemli ve değerlidir. Sofralardan eksik olmaması dileğiyle ...