Alışveriş Sizden Hediye Çeki Bizden, Alışverişlerinizde Hediye Çekleri Hesabınıza Otomatik Tanıtılacaktır.

Resimler Yükleniyor

Halep Usulü Çörek Otlu Burma Peyniri 1 Kg

39,00 TL

Yöresel peynir olan Halep burma peyniri tuz oranı yüksektir. Tuz oranını düşürmek amacıyla tüketmeden önce suda bekletilir.

HATAY EL YAPIMI HALEP USULÜ ÇÖREK OTLU ÖRGÜ PEYNİR

SÜT ÜRÜNLERİ İADESİ/DEĞİŞİMİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.
Hatay yöresel lezzetlerden olan Halep usulü çörek otlu örgü peynir yöremizin en doğal taze sütünden elde ediliyor. El yapımı olup günlük taze olarak yapılıyor ve size ve sevdiklerinize bol lezzetli kahvaltıda ve diğer öğünlerde tüketebilirsiniz. Halep usulü olmasının sebebi ince tel tel peynirin çörek otu ile karıştırılarak elde örgü yapılmasıdır. Kendi el yapımımız olup günlük sipariş üzerine yapılmaktadır peynirlerimiz. Fabrikasyon olmayıp içerisinde herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır.Dolayısıyla koruyucu madde olarak sadece tuz kullanılıyor ve tuz oranını azaltmak için yapmanız gereken peyniri tüketmeden önce birkaç dakika ılık suyun içinde bekleterek damak tadınıza göre ayarlayabilirsiniz. Tuzlu ve sert peynir seviyorsanız söğüş haliyle, esnek ve az tuzlu tercih ediyorsanız ılık suda beklettikten sonra yemenizi öneririz.

Hatay yöresinde peynirsiz kahvaltı düşünülemez kahvaltıların çeşit çeşit peynirlerini bizimle tatmanızı önemle tavsiye ederiz yaz kış sağlıklı yaşam sürmek için tüketebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile sevdiklerinize ikram edebilirsiniz. Günlük üretim olan ve katkısız peynir günlük olarak straforlu,  yaz aylarında buz jelleri ile sizlere en doğal biçimde ulaştırıyoruz. İnek ve keçi sütünden tam yağlı sütler ile yapılan Halep usulü çörek otlu örgü peynirini çok seveceksiniz. Yapımı zahmetli olup saklama kolaylığı ile uzun süre saklanabilir ve tüketilebilir. Görsel olarak ve tat olarak farklı olan çörek otlu örgü peyniri en doğal haliyle sizlere sunuyoruz.